Doulton hakkında

Doulton®, 1826'dan beri ailelerin temiz içme suyuna erişmeleri konusunda öncülük etmiş olmanın gururunu taşımaktadır. % 100 doğal malzemeler kullanarak üretilmiş seramik su filtrelerimiz, sudaki tüm sağlıklı mineralleri koruyup bakteri, kist ve partiküller gibi tüm kirleticileri % 99,99 oranında filtreleyerek musluk suyunun görünümünü, kokusunu ve tadını artırır.

İngiltere'nin geleneksel seramik endüstrisinin kalbi olan North Staffordshire'da bulunan Doulton®, dünya genelinde 140 ülkeye seramik filtreleme çözümleri üretip dağıtır.

Su filtrasyonunda mükemmelliğe olan bağlılığımız, her zaman en kaliteli ürünleri sağlamak adına, yıllarca süren inovatif çalışmalar ve en yüksek uluslararası standartlar üzerine inşa edilmiştir. Doulton®, birden fazla endüstri sertifikasyonu almıştır ve doğal olarak oluşan ham maddelerden elde edilen ürünleri üreterek çevre dostu çalışmaları aktif olarak desteklemektedir.

Doulton Hikayesi

Su filtrelerimiz, en eski ve en etkili su filtreleme yöntemlerinden biri olan seramiğin gücünü kullanır.

1826'da Henry Doulton, çağdaş seramik mum su filtresi kavramını icat etti. Gözenekli seramikten suyun filtrelenmesinin, insanların kolera ve diğer su kaynaklı hastalıklardan dolayı hastalanmasını önleyeceğini keşfetti.

Doulton®, sizin ve ailenizin içtiği suyun temiz, lezzetli ve zararlı kirleticilerden arınmış olmasını sağlayarak, inovatif çalışmaya bağlılığını teşvik eden sayısız ödül ve uluslararası akreditasyonlar elde ederek faaliyetlerine devam etmektedir.

TOP