Doulton Farkı

Doulton Farkını Keşfedin

Doulton®, yaklaşık 200 yıldır, pazarında lider su filtreleri, su arıtma kartuşları ve filtre gövdeleri üretmektedir. Evlerinde ve dışarıda üstün kaliteli içme suyu sağladığı dünyanın dört bir yanındaki milyonlarca ailenin güvenini kazanmıştır. Nedenini keşfedin:

Öncü Bir Miras

Doulton® su filtresi, kalite, yenilik ve güvenilirlik anlamına gelir. Müşterilerimiz, neredeyse iki yüzyılı geride bırakan, kanıtlanmış bir performans kaydına sahip, dünyaca ünlü bir üreticinin deneyimlerinden yararlanmaktadırlar. Bununla birlikte, sürekli olarak yeni filtreler geliştirmek ve su filtrelemelerine yenilikler getirmek için çalışmaktayız.

Mineral Tutma

Doulton® filtreleri musluk suyundaki kirleticileri çıkarırken, içinde doğal olarak bulunan tüm sağlıklı mineralleri muhafaza eder. Sizin ve ailenizin, içme suyundan en sağlıklı şekilde yararlanmanızı garanti eder.

Yeşil Düşün

Doulton® seramik filtreleri %100 doğal olarak oluşan ham maddelerden üretilmiştir ve bunların çevre dostu bir şekilde kolayca atılmasına olanak tanır. Su filtresinin kullanılması, genellikle çöplükte veya dünyadaki okyanuslarda büyük bir plastik kirliliği sorununa neden olan, tek kullanımlık plastik şişeler satın alma ihtiyacını azaltır.

Son Derece Etkili Bariyer

Doulton® su filtreleri, geniş bir kirlilik yelpazesini etkili bir şekilde temizler, aynı zamanda bakteri, kist ve partikülleri filtreler, musluk suyunun tadı ve kokusunu iyileştirir. Bu sayede, sizin ve ailenizin içme suyunuzun sağlıklı, temiz, lezzet dolu ve kirden arındırılmış olduğundan emin olmanızı sağlar.

Sağlıklı Su, Sağlıklı Yaşam

İnsan vücudunun ortalama olarak %60’ı sudan oluşur. Sağlıklı bir yaşam sürmek için su ihtiyacınızı karşılamak ve vücudunuzun su seviyelerini yenilemek hayati önem taşır. İçme suyunuzun tadı iyileştikçe daha bol su içer ve keyif alırsınız.

Kalite kontrol

Tüm üretim süreçlerinde yüksek performans sağlamak için, Doulton® su filtreleri şirket içi kalite kontrol prosedürleri ile desteklenmektedir. Tutarlı kalite ve yüksek küresel müşteri hizmetleri standartlarını sağlamak için yıllık bağımsız kalite kontrol denetimleri ve laboratuvar testleri gerçekleştirilmektedir.

Anti-Bakteriyel Özellikler

Mikrobiyolojik büyümeyi engellemek ve dışarı atılan bakterilerin seramik yapı üzerinde yeniden oluşmasını önlemek için, Doulton su filtrelerinde anti-bakteriyel özellikler ve gümüş yer alır.

Tanınmış Performans

Doulton® Su Filtreleri, BS EN ISO 9001 uluslararası kalite standartlarına göre akredite edilmiştir ve filtrelerimiz aynı zamanda NSF® ve WRAS sertifikasyonunu da korumaktadır.

Her seramik filtre mumu benzersiz bir özgünlük kodu taşır ve her filtre muhafazasında ürün meşrutiyetini sağlayan bir garanti vardır.

TOP