Teknik özellikler

Peki nasıl çalışıyor?

Doulton® su filtresi sistemleri, su arıtma aşamaları sırasında eklenen klor ve florür gibi kimyasalların giderilmesinde oldukça etkili bir yol sunmaktadır. Suya nüfuz etmiş olabilecek herhangi bir ağır metal, patojenik bakteri ve kist de uzaklaştırılır.

Bu kirleticilerin% 99,99'unun ortadan kaldırıldığı, filtrelenmiş suyun doğal, sağlıklı, lezzetli ve minerallerle dolu olduğu kanıtlanmıştır.

Süreç nedir?

Doğada su, doğal bir filtreleme işlemi olarak çalışan kaya katmanlarından geçer. Doulton ® su filtreleri, çok aşamalı filtre teknolojisini tek bir seramik su filtresinde bir araya getirerek bu süreci tekrarlar.

Neden seramik?

Her filtre mumunda, karmaşık gözenek yapısı sayesinde bakteri, kist ve istenmeyen parçacıkların yüksek verimli mikro filtrasyonunu sağlayan seramik bir dış kabuk bulunmaktadır. Filtre kartuşunun dış kabuğu çok yönlü bir seramiktir.

Su kaynağınız Doulton ® su filtresinin seramik mumun da ki küçük gözeneklerden geçecektir. Gözenekler, bir mikrondan daha küçüktür (bir insan saçı genişliği yaklaşık 100 mikrondur!)

BioTect® nedir?

Tüm seramik filtre mumlarımızın temelinde BioTect® adı verilen zekice tasarlanmış bir teknoloji bulunmaktadır. Bu entegre anti-bakteriyel matriks mikrobiyolojik büyümeyi engeller ve uzaklaştırılan bakterilerin seramiğin üzerinde yeniden oluşmasını etkili bir şekilde önler.

Üstün seramik filtreleme özellikleri

Filtre kartuşunun dış kabuğu çok yönlü bir seramiktir. Isıya dayanıklı ve korozyon önleyici özellikler, sert ancak esnek bir seramik kompozit ortaya çıkarır.

Su kaynağınıza bağlandıktan sonra suyunuz Doulton® seramik su filtresi mumu boyunca akacaktır. Su, küçük, karmaşık seramik yapının gözeneklerinden geçerken heyecan verici ve çığır açan bir parça meydana gelir. Gözenekler, bir mikrondan daha küçüktür ve bunun ne kadar küçük olduğuna dair bir fikir edinmek için, bir insan saçının genişliğinin yaklaşık 100 mikron kadar olduğunu düşünebilirsiniz.. Bu işlem, suyunuzu sağlıklı bir hale getirmek için esansiyel mineralleri tutarken, suyla taşınan, potansiyel olarak zararlı kirleticilere karşı etkili bir bariyer sağlar. Suyunuzun tadı ve kokusu doğal olarak daha kaliteli bir seviyeye gelir.

Aktif karbon

Aktif karbon blok veya granüler karbon, seramik ve karbon muamelelerinin avantajlarını tek bir filtre elemanı içinde birleştirerek klor ve organik maddeleri uzaklaştırır. Monokloraminin çıkarılmasının bir başka faydası da içme suyunun tadını ve kokusunu iyileştirmesidir.

Ağır metal azaltma

Üstün filtrasyon teknolojisi, kurşun ve diğer zehirli ağır metalleri sudan filtrelemek için ek bir iyon değiştirme imkanı sağlar.

Kireç önleme

Daha yüksek performanslı mum dereceleri, kireç birikmesinin istenmeyen etkilerini azaltan yavaş salınımlı bir ölçek inhibitörünü kullanır. Bu, içme suyunun tadını iyileştirir ve arıtma cihazınızın performansını arttırarak ömrünü uzatır.

Muslukta harika tatma suyu

Seramik filtrasyon ve anti-bakteriyel etkinin faydalarını birleştirmek uzun süre kalıcı, lezzetli içme suyu sağlamak için harika bir yoldur.

TOP