Doulton hakkında

Doulton®, 1826'dan beri su filtrasyonunda, ailelerine evlerinde en temiz içme suyu sağlamak için seramik teknolojisi kullanan bir lider olmuştur.

Doulton Farkı

En iyi kalitede içme suyunu mümkün kılmak için araştırma, yenilik ve özveri, dünyanın her yerindeki insanların zararlı kirleticilerden arınmış sulara sahip olmalarını sağlar. Doulton® milyonlarca aile tarafından evlerinde ve dışarıda üstün filtre suyu sağlamak için güveniyor - nedenini keşfedin.

Test

Doulton® seramik filtreler, temel minerallerin üstün bir tada sahip sağlıklı su için muhafaza edilmesini sağlarken, su bazlı kirletici maddelerin mükemmel filtrasyonunu sağlar.

Damak Zevki

Doulton® su filtresi, klor gibi hoş olmayan tatlandırıcı kirleticileri temizler, böylece her zaman lezzetli suyun tadını çıkarabilirsiniz.

Güven

Bir Doulton® su filtresi, ailenizin istenmeyen safsızlıkları hedefleyerek sağlıklı su içtiğini aklınızdan çıkarmanızı sağlar. Zararlı bakterilerin, kistlerin ve parçacıkların% 99.99'unu alarak, bir Doulton® su filtresi, tüm ailenin temiz ve lezzetli içme suyuna sahip olmasını sağlar.

Yaşam tarzı

İçeride veya dışarıdayken, Doulton®, geniş bir yelpazede su filtreleri, arıtma kartuşları ve filtre muhafazaları ile yaşam tarzınıza uygun bir çözüm sunar. Nerede olursanız olun, Doulton® suyla nemlendirilmiş, enerji dolu ve tazelenmiş kalın.

Müşteri Yorumları

Müşterilerimizden haber almayı çok seviyoruz ve ürünlerimizi ve hizmetimizi sürekli geliştirmemize izin vermek için deneyimlerinizi duymaktan her zaman istekliyiz.

TOP